Psíci, kteří prošli naším životem

Ark

Aruška


Golden retriever 

18.05.2000 - 8.12.2008
Aruška byl prostě zlatíčko. Velice učenlivý a oddaný. Velice jsme ocenili jeho povahu po narození Kačenky. Když byla mimnko upozorňoval mě, že pláče a když vyrostla, mohla na něm dříví štípat. Lezla po něm, tahala ho za chlupy, šťouchala do očí, prostě všechno, co děti dokáží a on jen ležel. Stejně se zachoval i když jsme mu přivedli Kessinku. Stal se jejím náhradním tátou. Milovala ho natolik, že nás lidi ani moc nemusela, ale pořád cestovala za ním. Naučil jí pár dobrých věcí, ale ty horší (odnášení bot, hrabání tajných děr:) si nechal pro sebe. I v posledních chvílích své nemoci na veterině obešel celou čekárnu, nechal se od každého pohladit, podrbat a něžně šťouchnul do zvířátek, že to bude dobré. Aruško, nikdy nezapomeneme.

Denny
Dennnýsek čistokrevný chomutovák

26.4.1992 - 11.11.2007

Denýsek byl velký cestovatel. Jezdil s náma na čundry, na tábory, na vodáky a na všechny sportovní akce. Vypěstoval si neocenitelnou vlastnost obcházet hřiště podél čáry :) . Nikdy nevstoupil do hřiště dokud to rozhodčí neodpískal. Spal se mnou ve spacáku. Když jsem přišla domu v silonkách, vždy počkal až si je sundám a teprve potom na mě skákal. Příběhů by bylo mnohem víc. Prostě supr pes. Dennýsku, zůstáváš v nás.

Kim

KimůnekLabradorský retriever

10.6.1999 - 24.4.2000
Kimůnek byl vítr. Bylo to pometlo, které bylo chvíli tady a chvíli zas jinde. Tato vlastnost se mu bohužel stala osudná. Ale za svůj krátký život poznal všechny druhy počasí, klouzal se na ledu i se vykoupal v rybníce, lapal po padajícím listí a vyhrabával rašící květenu :). kimůnku, nezapomeneme.